Hakkımızda

Uzun yıllardır sektör içerisinde bulunan İzmir İklimlendirme alanında uzman ekip ve kaliteli ekipmanlarla hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınızın doğru bir şekilde analizini gerçekleştirerek aradığınız hizmeti sunar. Sektörde öncü bir konumda olan İzmir İklimlendirme yılların verdiği tecrübe ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

Günümüzde pek çok insanın vakti kapalı alanlarda geçiyor. Bu alanlarda bulunan insan sayısı, alanın büyüklüğü, sıcaklığı önemli bir faktördür. Bu alanlarda sağlıklı bir şekilde hizmet verilmesi ancak iklimlendirme sistemleri ile gerçekleşir. Ayrıca ortamın havasının insanların çalışma motivasyonlarını etkiler.

İklimlendirme, kapalı bir ortamdaki sıcaklık, nem ve hava hareketlerini uygun seviyelerde tutmak amacıyla şartlandırılmasıdır. Firmamız bu ortamların belirli sıcaklık ve nem seviyesinde tutulması için kullanılan ürünlerinin satış, bakım ve onarımını sağlar.

Havalandırma ise kapalı ortamdaki kirli havanın belirli bir hızda değiştirilip yerine temiz havanın ortama aktarılmasıdır. Bulunulan ortamda havanın temiz olması kaliteli bir ortam yaratırken birçok sağlık sorunun da önüne geçer. Havalandırma sistemlerinin satış, bakım ve onarımı İzmir İklimlendirme olarak verdiğimiz hizmetler arasındadır.

İklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında başarılı çalışmalar yürüten firmamız gelişime açık ve modern bir anlayışla hizmet sunar. Güncel gelişmeleri takip eden başarılı personellerimiz ile verdiğimiz hizmetlerde en önemli önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sorunu doğru şekilde analiz ederek en ekonomik ve en kaliteli şekilde çözüm sunmayı kurum prensibi olarak kabul eden firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz tüm firmaların müşterilerine aynı hassasiyet ve özenle yaklaşan firmamız ayırt etmeksizin tüm müşterilerin memnuniyeti için çalışır. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak için tercihiniz olmaktan gurur duyuyor ve bunun devamı için çalışıyoruz.

Kaliteli bir hizmet ancak kaliteli bir firmadan alınır!

WhatsApp
Phone